Як поводитися в кібер- та інфопросторі в умовах війни?

Окупант веде широку інформаційну війну проти України вже давно. Цей курс буде корисним для тих, хто хоче убезпечити себе від дезінформації та ІПСО. Ви знайдете практичні поради, як захистити себе та близьких від інформаційних впливів, перевірити джерела інформації (ЗМІ та соціальні медіа) та як у цьому можуть допомогти OSINT і відкриті дані.

Російська пропаганда підступна, брехлива та цинічна, вона прагне використати страх та паніку для досягнення своїх цілей. Розповідаємо,  як вберегтися від інформаційних атак і випадково самому не сприяти поширенню ворожих наративів.

Подбайте про свою кібергігієну. Дізнавайтеся, яких правил потрібно дотримуватись у месенджерах, загальних групах та особистих повідомленнях.

Важливі правила, які допоможуть розпізнати пропаганду та не піддатися ІПСО

Щоб дізнатися більше, як подбати про свою кібер- та інфогігієну, скористайтеся детальною інструкцією

Ознайомтеся з іншими матеріалами освітнього курсу:

Створення цього веб-ресурсу стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку ( USAID ) та за фінансової підтримки уряду Великобританії ( UK aid ). Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на сайті не обов’язково відображають погляди Агентства USAID та Уряду США або Уряду Великобританії.

Портал працює в режимі дослідної експлуатації.

Адреса:

03150, м.Київ, вул. Ділова 24

Електронна пошта:

opendata@thedigital.gov.ua

© 2021 Міністерство цифрової трансформації України