Партнерство відкритого контрактування (Open Contracting Partnership)

Партнерство відкритого контрактування (англ. Open Contracting Partnership) — це ініціатива співпраці представників урядів, бізнесу, громадськості, сфери ІТ, що спрямована на відкриття та трансформацію публічних закупівель у всьому світі. Поєднуючи кращі практики відкритих даних та відкритого уряду, партнерство прагне забезпечити прозоре, доброчесне та ефективне використання бюджетних коштів. Для цього був розроблений Open Contracting Data Standard (OCDS) — відкритий непропрієтарний стандарт, що визначає структуру та зміст відкритих даних про публічні закупівлі.

Партнерство відкритого контрактування було засновано у 2015 році з ініціативи Світового банку. Станом на 2020 рік ініціатива працює більше ніж у 30 країнах, реформуючи системи закупівель на центральному та місцевому рівнях. У 2015 році Україна стала однією з перших країн, що приєдналася до ініціативи та впровадила Open Contracting Data Standard у системі Prozorro. Більше матеріалів стосовно участі України в Open Contracting Partnership можна переглянути за посиланням.

Створення цього веб-ресурсу стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку ( USAID ) та за фінансової підтримки уряду Великобританії ( UK aid ). Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на сайті не обов’язково відображають погляди Агентства USAID та Уряду США або Уряду Великобританії.

Портал працює в режимі дослідної експлуатації.

Адреса:

03150, м.Київ, вул. Ділова 24

Електронна пошта:

opendata@thedigital.gov.ua

© 2021 Міністерство цифрової трансформації України