Розпорядник повинен публікувати усю публічну інформацію у формі відкритих даних, за виключенням тієї, що Законом віднесена до інформації з обмеженим доступом.

Практичні поради розпорядникам: 

  • розпорядники мають проактивно оприлюднювати нові набори. Тобто не лише ті набори, які безпосередньо визначені Постановою КМУ № 835, але й інші дані, які становлять значний суспільний інтерес;

  • індикатором високого суспільного інтересу є висока частота запитування даних, результати опитування громадської думки, потенційний антикорупційний та економічний ефект від оприлюднення наборів даних;

  • під час публікації наборів потрібно керуватися правилом: відкритою має бути вся інформація за винятком таємної, конфіденційної та службової інформації, щодо якої був проведений трискладовий тест і була доведена правомірність обмеження доступу. 

Створення цього веб-ресурсу стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку ( USAID ) та за фінансової підтримки уряду Великобританії ( UK aid ). Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на сайті не обов’язково відображають погляди Агентства USAID та Уряду США або Уряду Великобританії.

Портал працює в режимі дослідної експлуатації.

Адреса:

03150, м.Київ, вул. Ділова 24

Електронна пошта:

opendata@thedigital.gov.ua

© 2021 Міністерство цифрової трансформації України