Beneficial Ownership Data Standard (укр. Стандарт даних бенефіціарної власності) — це стандарт для публікації відкритих даних про власників, контролерів та бенефіціарів компаній. Він був презентований у 2017 році в рамках ініціативи Open Ownership. Уніфіковані та структуровані дані про бенефіціарну власність дозволяють побудувати мережу зв’язків між фізичними та юридичними особами. І таким чином виявити корупційні ризики або зловживання.

BODS використовується для уніфікації даних бізнес-реєстрів, що входять до Open Ownership Register — глобального реєстру бенефіціарної власності.  Дані про власників українських компаній оприлюднюються в реєстрі починаючи з 2017 року. Завантажити їх можна за посиланням.

Створення цього веб-ресурсу стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку ( USAID ) та за фінансової підтримки уряду Великобританії ( UK aid ). Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на сайті не обов’язково відображають погляди Агентства USAID та Уряду США або Уряду Великобританії.

Портал працює в режимі дослідної експлуатації.

Адреса:

03150, м.Київ, вул. Ділова 24

Електронна пошта:

opendata@thedigital.gov.ua

© 2021 Міністерство цифрової трансформації України