Open Data Campus. Дані про майно

07/05/2021

Open Data Campus — це триденний інтенсив з роботи з відкритими даними та розробки проєктів, корисних сервісів, візуалізацій та аналітичних матеріалів на їх основі.

4-6 червня відбудеться Open Data Campus. Дані про майно — кемп, присвячений роботі з даними Фонду державного майна України та Prozorro.Продажі.

Протягом трьох днів разом з експертами сфери та менторами ми працюватимемо над проєктами у сфері приватизації, оренди, використання держмайна, управління та регулювання об'єктами державної власності.

У програмі:

  • Лекція «Проблематика роботи з майновими даними та успішні кейси»;
  • Воркшоп зі створення проєктів на основі відкритих даних;
  • Лекції експертів Prozorro.Продажі про тематичні набори даних;
  • Інтенсиви з менторами під час роботи над проєктами;
  • Лекція «Підприємницьке мислення та гарна презентація».

👥 Для кого: для всіх, хто цікавиться темою відкритих даних, — студентів, активістів, дослідників і розробників. До участі приймаються як сформовані команди, так і окремі учасники — з готовими ідеями і без.

❓ Коли: 4-6 червня.

💻 Де: онлайн у Zoom.

🖋 Умови участі: безкоштовно, на основі конкурсного відбору серед зареєстрованих претендентів.

🗂 Реєстраційна форма: https://forms.gle/QyBS7pEnc8gg5b8G9.

⏰ Дедлайн подання заявок: 28 травня.

📩 Лист з підтвердженням участі: 31 травня.


Захід проводиться за підтримки Міністерства цифрової трансформації України у межах USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність в державному управлінні і послугах / TAPAS», що реалізується Фондом Євразія. Співорганізатор — 1991 Open Data Incubator. Партнери заходу — Фонд державного майна України та Prozorro.Продажі.

Створення цього веб-ресурсу стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку ( USAID ) та за фінансової підтримки уряду Великобританії ( UK aid ). Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на сайті не обов’язково відображають погляди Агентства USAID та Уряду США або Уряду Великобританії.

Портал працює в режимі дослідної експлуатації.

Адреса:

03150, м.Київ, вул. Ділова 24

Електронна пошта:

opendata@thedigital.gov.ua

© 2021 Міністерство цифрової трансформації України